Promarněné šance nás stály již druhý zápas

• 24.03.2024
  • Starší žáci
  • Petr Plecháček
  • Hořín vs. MSK Klecany 1921 – Bojovný výkon, avšak porážka 4:9

Dnes 24.3. se na hřiště ve Hoříně dostavilo mužstvo MSK Klecany 1921, které si drží pozici favorita v soutěži a suverénně ovládá tabulku. Zápas byl plný očekávání a napětí, avšak pro naše mužstvo se nevyvíjel podle představ.

V prvním poločase jsme se potýkali s řadou chyb, které nás stály mnoho sil a zejména gólových šancí. Bohužel jsme nedokázali využít klíčové momenty a naopak jsme inkasovali hned pět branek, čímž jsme poločas prohráli s nepříznivým skóre 1:5.

Hostující tým se ukázal jako mnohem produktivnější, avšak i přesto jsme se v druhém poločase dokázali výkonnostně zvednout a více jim konkurovat. I přes bojovný výkon jsme však opět nedokázali efektivně proměňovat důležité šance. Kluci se v druhé půli snažili ze všech sil, avšak konečný výsledek zápasu zněl 4:9 ve prospěch hostí.

I přes porážku si však musíme odnést mnoho pozitivního. Ukázali jsme charakter a odhodlání i v těžkých chvílích a předvedli jsme bojovný výkon.

Góly: 2x Kořenský Šimon, Plašil Petr, Tvrdík Filip
    Hlavní trenér: Plecháček Petr