Návrat k tradici – před zápasem řeším počty hráčů

 • 10.04.2019
 • A-tým
 • Jiří Kaiser
 • Viktoria Všestudy – AFK Hořín 4:2 ( 2:1 )

  Návrat k tradici – před zápasem řeším počty hráčů, kteří nemohou být součástí týmu. Z různých důvodů postrádáme hned 5 hráčů kádru. Zraněný Vermach, Holoubek, rodinné důvody Prúčny,
  osobní důvody Nouzák ( omluva hodina před zápasem ) a vykartovaný Žemlička. Život je změna, a proto jsou zde další čekatelé na svou šanci.

  Na začátku zápasu byli domácí hodně aktivní, ale naše hra velice dobře organizovaná. Dobře jsme přesouvali těžiště hry a domácí si s naší pohyblivou obranou neporadili. Z dobře organizované hry jsme poté mohli přecházet do rychlých útoků. Nejprve jsme v 15 minutě kopali z levé strany trestný kop, který poslal Polanský mimo bránu a v 20 minutě jsme se již radovali z branky – 0:1. Po rychlé souhře Aubrecht a Polanský si z druhé vlny naběhl Cífka a svou střelu uklidil ke vzdálenější tyči. O dvě minuty později měl další šanci Polanský, ale byl z toho jen rohový kop. V době, kdy jsme měli na hřišti větší přehled, se zrodila příležitost domácích, která skončila vyrovnávací brankou. Tomáš Landsman se ukvapil a vyběhl proti hrči, který ho jednoduše prostřelil – 1:1. Toto je událo v 27.minutě. O 5 minut později se do běžeckého souboje pustili Lorenc a Polanský a vítěz byl Polanský. Bohužel jeho lob skončil na břevně domácí branky. Naši hráči hráli trpělivě, což domácí vyvádělo z koncentrace a neustále se dohadovali. V 36 minutě po dlouhém autu Aubrechta se míč dostane k volnému Finkousovi a ten povedeným volejem nechává vyniknout domácího brankáře, který míč efektně stahuje do svých rukou. Toto byla fotbalová paráda z obou stran. Blíží se konec poločasu a domácí mají poslední možnost ke změně skóre. Bohužel to se i stalo. Ve 46 minutě náš nedůraz po rohovém kopu si o branku koledoval. R.Rulec nepokryl domácího útočníka a ten hlavou nedává našemu brankáři šanci -2:1.

  V poločase nabádáme naše hráče ke klidu a k poctivé hře, která by nám měla přinést body. V 51 minutě se Vláďa Žídek dostává do pokutového území, kde je faulován. Z pokutového kopu Cífka
  srovnává – 2:2. O dalších 6 minut později ( 57 minuta ) kopeme trestný kop po faulu na Finkouse, ale z této výhody není nic. Domácí jsou ještě více aktivnější a k tomu jim dopomáháme našimi chybami a nepřesnostmi. Nedokážeme podržet míč a začíná se projevovat naše trénovanost. V 75 minutě po nákopu za naší obranu, reaguje Tomáš Landsman jako u první branky a domácí střelec Koudelka má usnadněnou pozici a našeho brankáře za špatné vyběhnutí lobuje – 3:2. V konci zápasu se sice snažíme s výsledkem něco udělat, ale s možnostmi naložíme špatně a nakonec v 92 minutě po špatné rozehrávce Cífky inkasujeme čtvrtou branku – 4:2.

  Celkové skóre: 4:2 ( 2:1 )

  Rozhodčí: Obrajtr Tomáš, Blahout Jiří, Driml Petr

  Góly: Cífka 2x

  Sestava:
  B: T.Landsman
  O: Machek,R.Rulec,J.Rulec,Loužecký
  Z: Finkous,Cífka,P.Landsman,Aubrecht
  Ú: Žídek,Polanský

  Na střídání: Bárta