Na Jaře stále 100% ! Tentokrat výhra nad SK Liběchovem 2:1″

 • 06.05.2024
 • A-tým
 • David Holý
 • Na Jaře stále 100% ! Tentokrat výhra nad SK Liběchovem 2:1

  V 19. kole jsme doma přivítali tým SK Liběchov. Díky výhře v minulém kole, kdy jsme porazili TJ Kly 2:1, jsme se posunuli na druhé místo v tabulce. Toto postavení jsme chtěli udržet a do zápasu jsme šli bojovně naladěni.

  Před zápasem jsme řešili otázku, kdo se postaví do brány, jelikož naši gólmani nebyli k dispozici. K této pozici se nakonec ujal Štěpán Žemlička.

  1. poločas

  Do zápasu jsme vstoupili aktivně a určovali tempo hry. A byly to právě hosté již v 10. minutě využili volného přímého kopu a po nešťastném zákroku Štěpána Žemličky se ujali vedení 1:0. Tato branka nás ještě více stmelila a tlačili jsme se do útoku. Ve 12. minutě jsme vyrovnali po gólu Petra Machka. Náš tým si vytvářel další šance, avšak žádnou z nich jsme tentokrát neproměnili. Ve 33. minutě nám byla nařízena penalta, kterou však Richard Polanský neproměnil, trefil pouze tyč. Nicméně, ve 43. minutě se Petr Machek prosadil podruhé a poslal nás do vedení 2:1 do šaten.

  2. poločas

  Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem přidat další branky a rozhodnout zápas. Nicméně jsme neměli takový tlak jako v první polovině ale i přesto jsme měli další možnosti jak odskočit  ,ale to se nám ne a ne podařit . A i hosté měli několik náznaků šancí, avšak gól se jim nepodařilo vstřelit. Ke konci zápasu jsme začali bránit výsledek. Hosté měli ještě jednu šanci v 87. minutě po volném přímém kopu, avšak Štěpán Žemlička svým zákrokem střelu vyrazil na rohový kop. Zápas tak skončil výsledkem 2:1. I přestože jsme měli spoustu příležitostí na další góly,jsme rádi za další výhru a pokračování  jarní neporazitelnost a další 3 body do tabulky.

  AFK Hořín vs SK Liběchov 2:1(2:1)

  Branky : 12’ P.Machek 43’ P.Machek – 10’ Hángoc

  🔵🔵ŽLUTOMODRÁ SÍLA, NAŠE BARVY, NAŠE HRDOST!!🟡🟡

  Další zápas

  Neděle 12.5.2024 od 17HOD

  TJ Dřísy vs AFK Hořín