JARNÍ JÍZDA POKRAČUJE!! Porážíme SK Roma Mělník 4:1!

 • 21.04.2024
 • A-tým
 • David Holý
 • Potvrzení jarní formy v souboji s SK Roma Mělník

  Naše fotbalové mužstvo pokračuje v úspěšné jarní jízdě poté, co jsme minulé kolo zvítězili 5:1 ve venkovním střetnutí proti FK Mělník 1909 B. Tentokrát jsme se připravovali na domácí zápas, ve kterém jsme přivítali tým SK Roma Mělník. V minulém vzájemném zápase jsme na podzim podlehli 1:3 a tentokrát jsme byli odhodláni tuto porážku odčinit.

  I když počasí nebylo nejpříznivější s teplotou kolem 6 stupňů a lehkým deštěm, naše morálka byla vysoká a chtěli jsme ukázat svůj potenciál na domácím hřišti.

  1. poločas:
  Začátek zápasu nebyl ideální, když jsme v 3. minutě po nepovedené rozehrávce umožnili soupeři nebezpečný únik, ale naštěstí náš gólman Jan Petrus šanci zneškodnil. Brzy jsme se však ujali vedení, a to v 6. minutě, kdy Patrik Holčík skvěle zakončil akci po pravé straně a poslal míč do sítě na přední tyč. Na další změnu skóre jsme nemuseli dlouho čekat, 10. minuta přinesla další gól od Richarda Polanského. Naše útočná hra pokračovala a ve 31. minutě Roman Rulec svou střelou zvýšil náš náskok na 3:0. I když soupeř měl své šance, poslední slovo v prvním poločase měl opět náš tým, když Patrik Holčík zvyšoval skóre na 4:0.

  2. poločas:
  Po přestávce jsme možná podcenili soupeře a vstoupili do druhého poločasu s vědomím, že máme zápas již rozhodnutý. Toho využil soupeř, když v 55. minutě snížil naše vedení na 4:1. Naše obrana však zůstala pevná a brankář Jan Petrus nás několikrát podržel, včetně chycení pokutového kopu soupeře v 78. minutě. I když jsme si v druhé půli vytvořili několik šancí na další góly, skóre zůstalo 4:1 a my jsme si tak připsali další výhru v této sezóně.

  AFK Hořín vs SK Roma Mělník 4:1 (4:0)
  Góly: 6′ Holčík, 10′ Polanský, 31′ Rulec, 37′ Holčík – 55′ Dyrynk

  🔵🔵 ŽLUTOMODRÁ SÍLA, NAŠE BARVY, NAŠE HRDOST!! 🟡🟡

  Naše vítězná jarní vlna pokračuje a zatím jsme na jaře bez ztráty bodů. Přes toto vítězství jsme se vyhoupli na 3. místo tabulky. Příští zápas nás čeká na horké půdě proti týmu TJ Kly, který se nachází na 4. místě a ztrácí na náš tým pouze 1 bod.

  Další zápas:
  Neděle 28.4.2024 od 17:00 hodin
  TJ Kly vs AFK Hořín