A-tým triumfuje venku nad FK Mělník 1909 B s výsledkem 5:1!

 • 14.04.2024
 • A-tým
 • David Holý
 • A-tým  triumfuje venku nad FK Mělník 1909 B s výsledkem 5:1!

  Sobotní 13. duben byl pro náš tým prvním venkovním utkáním v jarní části sezóny, a to na hřišti Mělníka. Před zápasem jsme měli za sebou již dvě jarní výhry na domácím hřišti, kdy jsme porazili týmy Mlékojedy a V. Borek, a chtěli jsme tuto sérii rozšířit i do venkovních zápasů.

  První poločas:
  Na začátku zápasu jsme nebyli úplně v tempu a domácí tým diktoval hru. Byli první, kdo si vytvořil gólové příležitosti a v 8. minutě se dostali do vedení 1:0. Naštěstí jsme dokázali reagovat a ve 12. minutě jsme vyrovnali. Po rohovém kopu se v pokutovém území nejlépe zorientoval Vláda Žídek a přesnou střelou k tyči vyrovnal. Zbytek prvního poločasu byl spíše vyrovnaný a do kabin jsme odcházeli za stavu 1:1.

  Druhý poločas:
  Do druhé části zápasu jsme vstoupili mnohem lépe a dokázali se ujmout vedení. Po našem aktivním napadání jsme donutili soupeře k chybě a Patrik Holčík v 47. minutě otočil skóre na 1:2. V průběhu druhého poločasu jsme střídali hráče a v 66. minutě se střídající Petr Machek prosadil když vlastní střelu si dorazil do brány  a navýšil naše vedení na 1:3. Od té chvíle byl na hřišti jasně vidět jen jeden tým a Patrik Holčík v 74. minutě zvýšil na 1:4 když si navedl míč na hranici vápna a vystřelil přesně k tyči a gólman se natahovat marně . V závěru zápasu si ještě jednou připsal gól střídající Petr Machek když mu situaci připravil Patrik nahrál mu do vápna a Péťa se opět nemýlil a uzavřel výsledek na konečných 1:5.

  Tímto vítězstvím jsme si nejen připsali další body do tabulky, ale také ukázali sílu a odhodlání našeho týmu i v venkovním prostředí. Jsme rádi, že jsme zvládli tento důležitý zápas a věříme, že budeme pokračovat v úspěšných výkonech i v dalších utkáních.

  FK Mělník 1909 B vs AFK Hořín 1:5(1:1)

  Branky: 8’ Šťastný – 12’ Žídek, 47’ Holčík, 66’ P.Machek, 74’ Holčík, 88’ P.Machek

  Další zápas odehrajeme 20.4.2024 v 10:15 na domácí půdě když přivítáme tým SK ROMA MĚLNÍK