Aktuality

Aktuality

Nové webové stránky a sociální sítě

01. března, 2019 - 12:11 Vladimír Žídek

Vážení fotbalový fanoušci,

máme tu další rok a čeká nás jarní část sezóny. V tabulce jsme sice poslední, ale pevně věříme, že se nám na jaře začne dařit. Máme tu několik novinek o kterých bychom vás rádi informovali. Jak už jste si určitě všimli, naše webové stránky jsou v novém kabátě. Udělali jsme vše proto, aby jste se tu cítili dobře. Stále se tu dějí nové věci a stránky se ladí k dokonalosti. Obsah, který jste mohli dohledat na starých stránkách, vkládáme zde, do nových. Proto bychom rádi o trpělivost, určitě ho brzy najdete i zde.

Jako další novinkou jsou sociální sítě. Můžete nás najít nově na sociálních sítích jako je Instagram a Facebook. Najdete tam novinky z klubu AFK Hořín a samozřejmě výsledky a někdy i průběh zápasu (průběh zápasu sledujte hlavně na instagramu ve stories). O zápasech předem upozorňujeme hezkým bannerem a proto nikdy nemůžete zmeškat náš zápas. Budeme rádi za jakýkoliv sdílení, sledování nebo lajk.

V hlavním obrázku příspěvku je napsáno “Live Stream”. I ten můžete na našich sociálních sítích ve výjimečných případech vidět. Především se bude jednat o naše domácí zápasy. Pokud bude větší sledovanost a live streamy si oblíbíte – bude jich samozřejmě více.

Můžete se těšit na další novinky, plánujeme toho určitě spoustu.

Děkujeme za pozornost.